Bağırsak Kurdu Nasıl Dökülür

Bağırsak Kurdu Nasıl Dökülür: Bağırsak solucanları kişi vücudunda asalak olarak yaşayan besinlerini kendileri üretmeyen canlılardır. bu solucanların yuvarlak kurt, kıl kurdu, kamçı kurdu, kancalı kurt ayrıca şerit benzeri türleri vardır.

Tenya ise kişi vücudunda 22 metreye dek büyüyebilen asalak bir solucandır. tenya dökülmesi uzunluğundan ötürü fazlasıyla sancılı olur.

1 - bağırsaklarda olan şerit ayrıca kurtları boşaltmak için, ekşi nar bitkisinin kökü bir kazanda kaynatılıp suyu yoksul karnına hastaya içirilir.

2-bağırsaklardaki şerit ayrıca kıl kurdunu düşürmek için 1 gün bir, 2 gün 2, 3 gün 3, 4 gün 4 ayrıca yirmi 1 güne dek 5 diş sarımsak çiğnenmeden yutulur.

3-kıl kurdu olanlar yedi gün müddet ile birlikte bir avuç kabak çekirdeğini yoksul karnına alan ayrıca bir müddet sonra bir bardak süt içer.

Nar peklik yapma özelliği olan bir bitkidir. bilhassa yoksul karnına yenildiği süre fazlasıyla tesirli olur ayrıca bağırsaktaki şeritlerin, kurtların ayrıca tenyaların düşmesini sağlar.

Sarımsak ise antiseptiktir ayrıca kurt düşürücü vasfı vardır.

Bağırsak bozukluklarında 7 gün boyunca yoksul karnına 3 diş sarımsak yutulur

Yorumlar

 • 7 yıl önce
  hocam bu sabah dışkıda açık kırmızı renkli küçük bir kurt gördüm nedeni ve tedavisi nedir.? teşekkür ederim.
  • Şifalı Bitkilerim
   7 yıl önce
   Nedeni ile ilgili lütfen acil olarak bir doktora görünün. İyi günler
 • 21 günlük olanda sarımsakları aç karnınamı tok karnına mı yutuyuz ?
  • Şifalı Bitkilerim
   6 yıl önce
   E. ticaret sitesi olduğundan sadece sitemizde bulunan bitkisel ürünlerle ilgili bilgi verilmektedir. evde yapılan veya başka yerden temin edilen ürünlerle ilgili malesef bilgi veremiyoruz. geçmiş olsun Bilgi: 0224 234 56 78
 • 21 Günlük olanda aç karnınamı tok karnınamı sarımsakları yutuyuz ?
  • Şifalı Bitkilerim
   6 yıl önce
   öncelikle ilginize teşekkür ederiz fakat uzmanlarımız sitemizde satışı olan ürünlerle ilgili detaylı bilgi vermektedir, amacımız daha kaliteli hizmet vermek. tekrar teşekkürler. Bilgi Hattı:0224 234 56 78
 • Sel**
  6 yıl önce
  Peki bu bagirsak kurdu vücuttan nasil atılır
  • Şifalı Bitkilerim
   6 yıl önce
   Bağırsak parazitleri, gözle görülemeyen yumurtaların ağız yoluyla alınması ve belirli bir süre geçmesi ile birlikte ortaya çıkan, sindirim sisteminde yaşamaya başlayan kurtçuklardır.pelin otu bagırsak kurtlarını yok eder.bunun için size pelin otu karışımlı setimizi önerebiliriz.detaylı bilgi için lütfen linki tıklayınız.
 • Ebr* Dul*
  5 yıl önce
  bağırsakta kurt olması kilo aldırır mı acaba ??
  • Şifalı Bitkilerim
   5 yıl önce
   Bağırsak parazitleri, gözle görülemeyen yumurtaların ağız yoluyla alınması ve belirli bir süre geçmesi ile birlikte ortaya çıkan, sindirim sisteminde yaşamaya başlayan kurtçuklardır.pelin otu bagırsak kurtlarını yok eder.bunun için size pelin otu karışımlı setimizi önerebiliriz.detaylı bilgi için lütfen linki tıklayınız. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp