Earnet İşitme Cihazları Fiyatları

Earnet İşitme Cihazları Fiyatları : Duymayı sorun olmaktan çıkarmak, günlük yaşamda diyaloğu rahatlatmak, dinamik ve aktif olmak için, Optima serisi, daha önce benzeri görülmemiş ayar yeteneği ile sınıfinın en iyi performansını sunmaktadır.

Optima ile hayat artık daha kolay, daha güvenilir, daha zevkli. Iletişim özgürlüğü insanlara enerji ve güven vermekte ve yaşamı daha zevkli hale getirmektedir. Optima‘nın modern işitme sistemiyle geleceği beraber kurabilirsiniz ve iletişim özgürlüğünüzü geri alabilirsiniz. Bu özgürlük her yerde ve her zaman elinizde olacaktır.

Ötme oluşmadan onu yok eder, boşluğun oluşmaması için 17 dB eklenmiş sabit kazanç sağlar. Konuşma arasında oluşan duraklamalar kazancın kaybına neden olur. GOK sistemi devreye girerek duraklama yaşansa dahi, kazancın kaybını önler. Seslerin varlığını ve konuşmanın devamlılığını sağlar, karşı tarafın tekrarına ihtiyaç kalmaz.

Farklı modlara geçişlerde seslerin karışmasını önler. Ortamlar değiştikçe farklı modlar devreye girer. Earnet Optima 14 Serisi İşitme Cihazı. Yüzde 100 dijital işlemci, 2 kanal, Çok hafızalı Geniş dinamik alan kompresyonlu, karşılaştırmalı dinamik tespiti,(KDT). KDT sistemiyle gürültülü ortamlarda gürültüyü konuşmadan, konuşmayı gürültüden ayırmak artık mümkündür. Bu sistem seslerin belirginleşmesini, sadeleşmesini sağlar. Gün boyu farklı ortamlarda bulunan kişilere, konuşmaya endeksli yapısıyla kullanıcısına her zaman rahat ortamlar oluşturur.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp