Hüdai Kaplıcaları Fiyatları

Hüdai Kaplıcaları Fiyatları

Hüdai Kaplıcalarında Kalmanın Fiyatları

50 Türk lirasından başlayan fiyatlarla Hüdai kaplıcalarında kalabilir, hoşça vakit geçirebilirsiniz. Fiyat aralıkları hakkında detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz.

Hüdai Kaplıcaları Termal Otel

Termal Otelimizin Bütün Bir Yıl Boyunca 130 Odası,260 Yatak Kapasitesi,1 Kral Dairesi,1 Vip Suit,2 Suit Oda,Açık Ve Kapalı Restaurantları,Saunaları,Çamur Banyoları,Masaj Üniteleri,Türk Hamamı,Lobi,Bar,Tv Odası,Termal Havuzlar,Çocuk Havuzu,Çocuk Oyun Odası,Alışveriş Marketi,Erkek Kuaför Salonu,Odalarda Direkt Hatlı Telefon,Saç Kurutma Makinası ve Tv,Minibar Mevcuttur.Otelimizde Toplantı Salonu,Disko,Oyun Salonu Ve Mescit Bulunmakta Olup Ayrıca Çamaşır Yıkama Ve Ütü Hizmeti Bulunmaktadır.

FİYATLARIMIZ


1.Devre Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs ve Aralık Ayları 1 günlük oda ücreti (Kış)

Çift Kişi 110 TL


1.Devre Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs ve Aralık Ayları 1 günlük oda ücreti (Kış)

Tek Kişi 70 TL


2.Devre Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım Ayları 1 günlük oda ücreti (Yaz)

Çift Kişi 140 TL


2.Devre Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım Ayları 1 günlük oda ücreti (Yaz)

Tek Kişi 85 TL

* Yılbaşı , Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramında Fiyatlarımız Değişiklik Gösterebilir.
* Termal Otel Fiyatlarımız Sandıklı Belediyesi Encümen Kararı İle Belirlenmektedi.

Kaplıcalarımızın İyileşme Örnekleri


Dünyanın ve Ülkemizin dört bir yanında gelen misafirlerimiz rahatsızlıklarını kaplıcalarımızda bırakarak huzurlu bir şekilde evlerine gitmişlerdir .

Çamur Banyoları


Dünyaca ünlenmiş çamur banyolarında Toprak 68o şifalı su ile karıştıldığında 40-45 derece bir çamur ortaya çıkar. Bu toprak kaplıca yakılarından sağlanan çok az kumlu kızıl bir kildir.

Kaplıcamızın Tarihçesi


Frig'lerden bu yana şifa dağıtan kaplıca, Sandıklı'ya sekiz kilometredir. Çamur banyolarıyla ünlenmiş Kaplıca, Su banyosu ve içmeleri, doğal saunaları, belgeli tesisleri, apart villaları ve sosyal tesisleriyle bir kaplıca kolonisidir.

Kaynak Suyu Özellikleri


Sandıklı Hüdai Kaplıcaları, litrede 1280-1409mg kuru hülasa, bir miktar serbest C02 gazı ve 60oC' yi aşan sıcaklığı ile şifalı sularda aranan özelliklere sahiptir.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp