ispanyol sineği kullanıcı yorumları

İspanyol Sineği

İspanyol Sineği,İspanyol Uçuşu Uzun Süredir Efsanevi Bir Afrodizyak Olarak Haklı bir İsme Sahiptir. Yalnız Birkaç damla Onu Harika Hissettirmek ve Azdırmak için Yeterlidir.

İspanyol Sineğiİspanyol Uçuşu uzun süredir efsanevi bir afrodizyak olarak haklı bir isme sahiptir. Yalnız birkaç damla onu harika hissettirmek ve azdırmak için yeterlidir.
Kelimenin tam anlamı ile ürperten yoğun duygularla dolu bir seks için Spanische Fliege en iyi çözümdür.

Partnerinizin Cinsel ilişkinize karşı çekinceleri, isteksizlikleri mi var.Artık bu sorun tarih oldu. Çünkü artık Spanische Fliege ayağınıza kadar geliyor.Onu almak için Yurt dışına giden birisinin olmasına gerek yok!!! Çünkü O Türkiye' de ve size bir telefon kadar yakın.

Eşler ilişki esnasında zevkin doruklarına varacak. Bu da daha uzun, daha istekli ve son derece zevkli bir cinsel hayatın anahtarıdır. Kesinlikle bilinç bulandırmaz, uyuşturucu herhangi bir etkisi yoktur. Kişi ilişki esnasında kesinlikle kendindedir ve sabah ne yaptığını çok iyi hatırlar

Bayandaki uyarılma hissi en üst düzeye çıkar ve bu hisle bayan tahrik olurken vücudunu saran sıcaklığı ve şehveti sizinle söndürmek için büyük çaba sarfeder.

Bayandaki bu uyarılma hissinin yanında bu güne kadar hiç almadığı bir zevk ve rahatlama yaratır.

ETKİLERİ NELERDİR ?
İçerisindeki etken maddeler sayesinde yorgunluk, stres ve benzer nedenlerle azalan cinsel isteği ve enerjiyi arttıran Spanische Fliege, kadınların yaşantılarına fark katar. Cinsel problemlerin giderilmesinde yardımcı olan ürün aynı zamanda vücut direncini arttıran özellikleriyle de mutluluğunuza katkıda bulunur.

Demirdikeni (Tribulus terrestris kuvvet verici (tonik)
, cinsel fonksiyonların düzenlenmesi, kadınlarda yumurtlama ve cinsel istek arttırıcı olarak kullanılmaktadır.Demirdikeni ayrıca değişik kültürlerde anti-inflamatuar, anti artrit, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için de kullanılmaktadır.

Panax Quinquefolius (Amerikan Ginseng in tüm şifalı bitkiler içerisinde en etkili adaptogen (strese karşı direnci artıran bir ajan) olduğu düşünülür. Ginseng, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini artıran bir bitkidir ve fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır. Ginseng'in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özellikle prostata karşı) olumlu bir şekilde etkilediği de düşünülmektedir.

Epimedium çok güçlü cinsel ve uyarıcı bir bitkidir. Birincil kullanım şekli afrodizyak olarak kullanımıdır. Diğer kullanım amaçları ise; kemik ve eklemleri güçlendirmek, sakinlik vermek, kalbi rahatlatmak ve bağışıklık (savunma) sistemini güçlendirmektir.

KULLANIM ŞEKLİ
Alkolsüz içeceğin içerisine 5-10 damla damlatınız. 15-30 dk içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Kadının cinsel organındaki sinirleri uyararak boşalma ihtiyacı hissi verecektir.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp