Kuvvet Macunu Tarifleri

Kuvvet Macunu Tarifleri, kuvvet macununun yapılışı ve içinde bulunan malzemeler hakkındaki makalemiz aşağıda yer almaktadır.Kuvvet macunu tarifleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıda bulunan makaleye mutlaka göz atmanızı öneririz.

Kuvvet Macunun Yapılması Hakkında 2 Adet Tarif ;


Dr.Ender saraç‘tan Cinsel performansı arttıran ereksiyon problemini çözen ayrıca sperm sayısını arttırmaya yardımcı olan bir karışım tarifi

Erkeklerde cinsel performası artırıcı Kuvvet macunu tarifi :

*1 kilo kaliteli bal
*2 çorba kaşığı kişniş
*3 çorba kaşığı toz zencefil
*4 tatlı kaşığı arı poleni
*3 çorba kaşığı kırmızı ginseng( dövülmüş halde)
*2 çorba kaşığı kakule
*4 tatlı kaşığı türk kahvesi
*100 gr. dövülmüş çam fıstığı

Tüm malzemeleri bir kapta karıştırıp macun kıvamına gelen kuvvet macununu (tahta kaşıkla karıştırın) yiyin.

Kuvvet macununun nasıl yapıldığını anlatan güzel bir tarif..

Yapımında şu baharatlar kullanılır (41 adet):

Karanfil, Zencefil, Galanya, Sakız, Yenibahar, Karabiber, Kremtartar, Kişniş, Kebabe, Havlican, Anason, Hindistan cevizi, Hıyar Şenbe, Safran, Udil, Çöpçini, Kahr, Hardal, Tarçın, Portakal kabuğu, Mirsafi, Çivit, iksir, Meyanbalı, Kalemli barit, Tiryak, Sarı Helile, Kara Helile, Raziyane, Zerdecup, Kimyon, Kakule, Tarçın çiçeği, Çörek otu, Sinameki, Hindistan çiçeği, Dânfülfül, Ravet, Limontozu, Vanilya, Topalak, Bal ve Şeker.

Mesir Macununun kullanımı şöyledir:


Erişkinlere sabah, öğle, akşam aç karnına birer kaşık; büyük çocuklara günde üç defa birer tatlı kaşığı, küçük çocuklara ise yemeklerden evvel günde üç defa birer çay kaşığı.

Faydasını görmek isteyenlere kırk gün müddetle aksatmadan kullanmaları tavsiye edilirdi. Ayrıca hemen hemen her zaman tatlı niyetine yenirdi.

Yorumlar

 • Zul*** Hid*
  7 yıl önce
  Doktor bey yaklasik 2 seneden beri halsizlik uykusuzluk ve gozlerim ice dogru çökük sabahlari dinç kalkamıyorum ve sinirlilik var doktora gittim fakat birseyin yok dediler.siz yardimci olursaniz sevinirim.
  • Şifalı Bitkilerim
   7 yıl önce
   Uyku bozuklukları çeşitli hastalıklardan kaynaklanabilir. Genelde 40 farklı hastalığa bağlı olarak gelişebilir. Ama genel olarak merkezi sinir sistemi ile sorunlardan dolayı uyku problemi yaşanır. Rahatlatıcı, sakinleştirici özellikte belli başlı bitkiler vardır. istifade etmek isterseniz aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp