Lavieor Leke Kremi Şikayet

Lavieor Leke Kremi Şikayet :

Yaz dönemlerinde güneşin etkisini göstermeye başlamasıyla birlikte ortaya çıkan ve daha belirgin hale gelen, güneşin etkisinin az olduğu kış dönemlerinde ise kısmen kaybolan cilt lekeleri, günümüzde birçok insanın problemi haline gelmiştir. Hiperpigmentasyonda denilen bu ciltteki bu koyu lekeler güneş, doğum kontrol hapları, östrojen hormonu ve bazı ilaçların etkisiyle ortaya çıkabilmektedir. İsviçre‘ den yapılan çalışmalar kişilerin bu lekelerden kurtulabileceğinin sinyalini verdi.

Lavieor - Anti-Spot Cream- formülasyonu seçkin aktiflerle donatılmış cilt lekelerine karşı yüksek performanslı bir üründür.

Yaşlılık lekeleri genelde 45-50‘li yaşlardan sonra vücudun UV ışınlarına maruz kalan yerlerinde oluşurlar. Bu lekeler cildimizde bulunan melanin ve lipofucsin pigmentlerinin düzensiz formasyonlarından olmaktadır.

Lavieor - Anti-Spot Cream- İsviçre su teresinden ileri teknoloji ile kazanılmış olan Sulforaphane ve Genistein içermektedir.
Klasik beyazlatma aktiflerinin aksine -ki onlar cilt lekelerini açmayıp bütün cilt rengini açarlar- Lavieor - Anti-Spot Cream- içermiş olduğu Sulforaphane ve Genistein sayesinde melanin ve lipofuscin pigmentlerinin formasyonunu azaltır ve onların proteasome aktivitesini uyararak hücrelerin kendi arınma sisteminin oksitlenmiş proteinlerden temizlenmesine yardımcı olur.

Hammadde bazındaki klinik çalışmalar göstermiştir ki düzenli kullanımında cilt lekelerinde belirgin bir azalma olmakta ve klasik cilt beyazlatıcıların aksine cilt tonu homojen bir görünüm kazanmaktadır.

Fiziksel güneş filtreleri ile de güçlendirilmiş formülasyonu cildi photo-aging‘e karşı etkin bir şekilde korumakta ve yeni cilt lekelerinin oluşmasına da engel olmaktadır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp