Lazer Cilt Tedavisi Fiyatları

Lazer Cilt Tedavisi Fiyatları :

Lazerle peeling (cilt soyma ve cilt lekeleri giderme) uygulamalarının en ileri teknoloji kullanılarak yapılan yöntemlerinden olan fraxel lazer uygulaması (fraksiyonel lazer tedavisi),hem sivilce izlerinin yok edilmesinde, hem de diğer cilt lekelerinin tedavisinde oldukça etkili bir lazerli cilt yenileme yöntemidir.

Fraxel lazer tedavisi ne demektir?

Fraxel lazer tedavisi , estetik cilt yenileme, cilt lekelerinin yok edilmesi ve silinmesi, sivilce izleri ve çukurlarının ve ciltteki delik ve gözeneklerin yok edilmesi için en ideal cilt lekeleri tedavi metodudur. Fraxel lazer yöntemi ile en az zamanda en fazla başarıyı yakalayabilirsiniz. Fraxel lazer tedavi yöntemlerinden 2 tanesi non-ablatif yani ciltte yara ve tahriş bırakmayan; bir tanesi ile ablatif lazer tedavi metodudur. Her 3 lazer fraksiyonel yöntemi de en son bilimsel ve teknik imkânlar ışığında hazırlanmış ve geliştirilmiş cilt lekeleritedavi yöntemidir. Bu yöntemler hem klinik etkiyi en üst seviyeye çıkarmakta hem de hastanın rahat ve konforundan ödün vermeden bir ameliyat geçirmesine yardımcı olmaktadırlar.

Fraksiyonel fotodermoliz yöntemi nedir?

Fraxionel fotodermoliz yöntemi, 2001 yılından beri Fraxel mühendislerince geliştirilmekte ve mükemmelleştirilmektedir Bu lazerle cilt temizleme yönteminde mikroskobik cilt bölgelerinde hedefler seçilmekte ve mikroskobik boyutlardaki dalgalar hedef bölgeye yollanmaktadır. Bu mikroskobik tedavi alanları, bir kıl folikülünün aşağı yukarı 10 katı çapa sahiptir. Fraxel lazer cilt tedavisi ile sivilce ve benzeri cilt lekelerinin bulunduğu yüz bölgesinde hızlı bir epitel doku gelişimi görülmekte ve epidermi deri tabakasındaki 1.5 milimetre kalınlığındaki kolajen yapı da yeniden oluşturulmaktadır.

Fraksel lazerli cilt lekeleri yok etme operasyonunda, uygulama sonrası bir miktar şişlik görünse de, dermabrazyon ve diğer lazerli cilt soyma tekniklerine göre çok daha hızlı iyileşme görülmektedir. Bu hızlı iyileşmenin en önemli nedeni ise fraxel lazer tedavisinin, vücudun doğal iyileşme süreciyle uyumlu bir tedavi yöntemi içermesidir.

Fraxel lazerli cilt lekeleri tedavilerinin de kendine has alt uygulama çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları:

Fraksiyonal non-ablatif bir uygulama olan Fraxel re:fine™ tedavisi: Daha çok cildin en üst derisini soyma işlemlerinde kullanılır. Yüzeysel etkileri olan bir fraxel tedavi yöntemidir.

FDA clearances: Daha çok pigmentli cilt lekeleri, melazma doğum lekeleri ve yumuşak dokularda bulunan cilt lekeleri tedavisinde uygulanır.

Fraxel re-store™tedavisi - Fraxel tedavi sisteminde en fazla uygulanan cilt lekeleri temizleme yöntemidir. Daha çok güneş lekeleri, kırışıklık tedavisi, akne lekeleri tedavisi, ameliyat izleri tedavisi, melazma cilt lekeleri ve Aktinik keratozis gibi ciddi ve silinmesi zor cilt lekelerinin tedavisinde uygulanır.

Yorumlar

  • benim kolumda jilet izi var nasıl geçeceğini bilmiyorum bana birşey önerirmisiniz
    • Şifalı Bitkilerim
      7 yıl önce
      Hücre yinelemede, bağ dokusu onarmada, cilt dokusu onarmada, tüm cilt problemleri, lokal deri hasarlarında tedaviye yönelik özel bir bileşendir. incelemek için linke tıklayın. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp