Yılancık Taşı Nedir

Yılancık Taşı Nedir :

Yılancık taşı : Genellikle hipnoz yapanların tercih ettikleri bir taş çeşitidir. Herhangi bir faydası tesbit edilmese de bazı şifacılar tarafından kalbi atışının düzenlemesiyle bilinir. Genellikle yumuşak bir taş olması ile dikkat çeker. Doğru söylemek gerekirse pek faydası yoktur. Ama o kadar çok kişi bu taşı övdüğünde herkesin aklında bir merak ve şüphe bırakır.

Yılancık Taşı

Yılancık taşı ile ilgili söylenenler aslında hiç inandırıcı gelmiyor kişiye ancak aynı şeyleri birçok kişiden duyunca da inanmamak mümkün değil. Bu taş sayesinde ağrılarından kurtulduğunu anlatan kişi sayısı oldukça fazla. Söylenenlere göre taş ağrılı bölgeye yapışıyor ve ağrıyı çekene kadar da orada yapışık kalıyor ağrının tamamını çektikten sonra da kendisi düşüyor. Ağrılı bölgeye konulan taş kullanıldıkça renk değiştiriyor kararıyor.

Kimler Kullanır


İlk başta pembe ve beyaz renkte olan taş aynı zamanda bir miktar da yumuşak oluyor. Bu taşın ilginç yanı aslında bu kadar da değil taş anlatılanlara göre aslında canlı. Çünkü dişisi ve erkeği oluyor ve aynı zamanda da üreme gösteriyor zamanla da ölüyor. Suudi Arabistan da mubarek gecelerde yağmurla birlikte cami gibi dini mabedler etrafında oluşan taş hemen toplanmazsa yok oluyor. Ayrıca bu taş unla besleniyor, muhafaza etmek için un içinde bulundurmak gerekiyor ve unun bir yıl içinde gözle görülür derecede azaldığı da söylenenler arasında.Taşlar Ekim ve Kasım aylarında doğuruyor, ömrü tükenen kararmış ve sertleşmiş taşlar ise ölüyor ve unun içerisinde yok oluyor.

Yorumlar

 • Mus****
  6 yıl önce
  Yolancik tasi Ben 2 saat once gdum ve bizzat kenduim ddenedim Bu taslar agri olan yerlerde sisiy ve renk degistiriy banada enteresan geldi agri olan yere kendi kendine yapisti sasirdim
  • Şifalı Bitkilerim
   6 yıl önce
   öncelikle ilginize teşekkür ederiz fakat uzmanlarımız sitemizde satışı olan ürünlerle ilgili detaylı bilgi vermektedir, amacımız daha kaliteli hizmet vermek. tekrar teşekkürler. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp