Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak: Rüyada birisiyle barıştığını görmek dargın olduğu kimselerle barışmaya, düşmanlığın biteceğine işarettir.

Bir başka yoruma göre rüyada düşmanıyla barıştığını görmek dargınlığın daha da kuvvetleneceğine işarettir.

Küs olmak birisiyle konuşmamak ya da dargın olmak dinimizce pek hoş karşılanmamaktadır. Dolayısıyla birisiyle dargın olduğumuzda bu stres ve sıkıntıyla uyuduğumuzda gece bu durum rüyamıza yansır ve içimizde ki vicdan azabı bu tür rüyalar görmemize sebep olur.

Rüyanız iyice düşünmeden, tam anlamadan birisi hakkında verdiğiniz bir yargı nedeniyle vicdan azabı çektiğinizi, bir iç hesaplaşma yaşadığınızı işaret etmektedir.

Rüyada birisiyle barıştığını görmek dargın olduğu kimselerle barışmaya, düşmanlığın biteceğine işarettir. Bir başka yoruma göre rüyada düşmanıyla barıştığını görmek dargınlığın daha da kuvvetleneceğine işarettir.

Barış rüyası, ne şekilde görülürse görülsün, hayra işarettir.

İki hasmın veya davacının birbiriyle barıştığını görmek, onlardan her birinin diğerini hidayete, doğru yola davet edeceklerine işarettir.

Rüyada daha önce boşandığı eşiyle barışıp tekrar bir araya geldiğini görmek, önceki iş ve mesleğine veya daha önce yaşadığı yere dönmeye, eski fikirlerini savunmaya devam etmeye veya hastanın iyileşmesine işarettir.

Aralarında düşmanlık bulunan iki kişinin rüyada barıştığını görmek, aralarındaki düşmanlığın şiddetleneceğine işarettir.

Alacaklısına borcunu ödemediği halde, onunla barış yapmayı istemek, birini hidayete davet etmeye işarettir.

Mal vermek üzere alacaklısıyla barış yaptığını görmek, hayra işarettir.

Bazan barış yapmak, daha hayırlı bir işi diğer hayırlı işlere tercih etmeye işarettir.

Bir kimseyi veya insanları barışa çağırmak, sapkınlık içinde olan kişi yahut kişileri hidayete, haklı olan tarafa çağırmaya işarettir.

İnsanları barışa çağırmak, onları İslâm‘a davet etmekle de yorumlanır.

Dargın insanları barıştırdığını görmek, hayırlı iş ve girişimlerde bulunmaya ve bunu başarmaya işarettir.

İki düşman topluluğun barıştığını görmek, aynı yerde yaşayan insanların çıkar birliği yapmalarına işarettir.

İki devlet arasında barış yapıldığını görmek, bunlardan birinin savaş arzusunu ertelemesine ve uygun bir zamanda düşmana saldırmasına işarettir.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp