Terazi Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır

Terazi Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır


Terazi Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır Terazi Erkeğini Etkilemek İçin Neler Yapmak Gerekir


Terazi burcu erkeği nelerden hoşlanır. Terazi erkeği son derece centilmen, kibar, şaşırtıcı ve kurnazdır. Onlarla birlikte olmak isteyen bayanların üstünlüğü mutlaka terazi erkeklerine bırakmaları gerekir. Terazi burcu hakkında detaylı açıklamalar makalemizde yer almaktadır.

Terazi Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır

Burçlar kuşağının en centilmen, şaşırtıcı, kurnaz erkeğiyle beraber olmaya adaysanız şimdiden pasif bir rol üstlenmeyi kabul etmeniz gerekiyor. Son derece kibar, zarif, şık ve büyülü bir havası olana Terazi erkeği övünmekten ve mağrur gözükmekten zevk duyar. Görgü kurallarım iyi biliyor ve uyguluyorsanız, fizik güzelliğiniz onun için önemin! yitirir.

Sadakatinizden, aşkınızdan emin olduğu sürece sizinle olmak isteyecektir. Onu elde edebilmek için zarif, sessiz ve güzel olmalısınız. Terazi erkekleri güçlü, saldırgan, baskın karakterli kadınlardan hoşlanmazlar. Az konuşan, hareketleri ve sözleriyle onu onaylayan kadınlarla beraber olmayı tercih ederler.

Aslan kadını, yengeç kadını, akrep yada koç kadını, terazi erkeğini etkilemek için onun hoşlandığı şeyleri yapın ve ona öyle yaklaşın.

Aşkta ne arar?

Bağlılık size göre bir şey değil. Beraber olacağınız erkeğin ayaklarınızı yerden kesmesini istersiniz. Nazik erkekler tamsize göredir. Zihinsel ve bedensel uyumu tüm ilişkilerinizde ararsınız

Kalbini nasıl kazanırsınız?

Sosyal olmalarına rağmen etraflarının yabancılarla çevrili olmasını sevmezler. Beraber bir partiye gittiğinizde, onu arkadaşlarınızla tanıştırın. Oldukça sevinecektir. Onu düşünerek organize edeceğiniz her türlü aktiviteye katılmaktan zevk duyacaktır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp