Terazi Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Terazi Burcunun Anlaşamadığı Burçlar


Terazi Burcunun Anlaşamadığı Burçlar Yengeç ve Oğlak Terazinin Anlaşamadığı Burçlardır


Terazi burcunun anlaşamadığı burçlar hangileridir. Yengeç burcu ve Oğlak burcu terazi burcunun anlaşamadığı burçlardır. Terazi burcu hakkında açıklamalar makalemizde yer almaktadır.

Terazi Burcunun Anlaşamadığı Burçlar
23 Eylül - 22 Ekim

Terazi Burcunun Anlaşamadığı Burçlar : Yengeç, Oğlak

Terazi ile Yengeç

Bu ilişkiye girmeden iyi düşünmelisiniz. Tabii ki çok uğraşırsanız yürütebilirsiniz ama o kadar farklısınız ki orta noktayı bulmanız imkansız gibi bir şey. Yengeç burcu evinde oturmayı sever, siz ise mümkün olduğu kadar çok dışarı çıkmak istersiniz. Siz yeni insanlarla tanışmak, yeni deneyimler edinmek isterken o bütün bunların vakit kaybı olduğunu düşünmektedir. Yengeç insanının evcimenliği sizi çıldırtabilir. Bir çok Yengeç ev hayatının eski zamanlardaki gibi olması gerektiğine inanır. İlişkinizin başında bunu fark etmeyebilirsiniz. İkinizde sıcak bir yuva istersiniz ama siz evde arkadaşlarınızı ağırlamak istersiniz, Yengeç burcu ise akrabalarını.

Terazi ile Oğlak

Terazi, Oğlak burcunun hırsına hayrandır ve kendisinde de bu yükselme arzusunun olmasını istemektedir. İkinizde sosyal olaylardan hoşlanırsınız. Oğlak sevgilinizin, onunla şirket davetlerine yada müşterisi ile yemeğe gitmeniz için size yalvarması gerekmeyecektir. Terazi'nin görünüşüne önem vermesi Oğlak burcunun hoşuna gider. Kendiniz için yaptığınız harcamalara ya da kendinize ayırdığınız zamandan dolayı şikayetçi olmayacaktır. Oğlak burcu çoğu zaman ciddi ve tasalıdır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp