Siemens İşitme Cihazları Fiyatları

Siemens İşitme Cihazları Fiyatları : BestSound teknoloji ile tüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda işitme cihazınız ayarlamasını otomatik olarak yapar. İşitme kaybını orta ya da ileri derecede olması da sorun değildir. BestSound teknolojisi size farklı bir işitme cihazı sunacak.

Konuşmaya Odaklanma

Yüz yüze konuşurken duymanızda çoğunlukla sorun yoktur. Ancak sesler çoğu zaman etrafımızda her yönden gelir. Örneğin işitme cihazı kullanan bir sürücü, arka koltuktan kendisine söylenen şeyleri anlamakta çok zorluk çeker. Artık Siemens BestSound işitme cihazları ile bu olmayacak. Konuşma odaklanma özelliği sayesinde artık etrafınızda konuşulanların tümünü kolaylıkla anlayabileceksiniz. Bu özellik sayesinde işitme cihazınız etrafınızı kontrol eder ve sesin yönünü nerede olursa olsun, duymanızı sağlar. Siz hiç yorulmadan ve çaba sarf etmeden kolaylıkla işitmenizi sağlar.

Ses Konforu

Feedback Stoper ( Islık sesi kesici)


İşitme cihazınızda Feedback oluyorsa bununla yaşamak, o sesle cihazı kullanabilmek çok zordur. İşte bu nedenle Siemens BestSound işitme cihazları yeni geliştirilmiş Feedback Stoper sistemiyle donatılmıştır.

Bu yeni sistem, ses frekanslarındaki Feedback‘leri bulur ve bu sesleri otomatik olarak siler. Artık Feedback meydana geldiğinde kulağınız o kötü sesi duymayacak ve siz Feedback hissetmeden sistem bunları silecek. En gürültülü yerlerde bile artık Feedback olmayan işitme konforu sizi bekliyor.

Ses Yumuşatma

Camın kırılması, kâğıt hışırtısı gibi ani ve uç sesler işitme cihazı kullanıcıları için rahatsız edici olabilir. Siemens BestSound işitme cihazlarının sahip olduğu konuşma ve gürültü yönetimi özelliğinin yanı sıra sahip olduğu ses yumuşatma özelliğiyle tüm bu rahatsız edici sesleri çok daha yumuşak ve rahatsız olmadan duymanızı sağlar.

eWindScreen

Sahilde yürürken ya da spor yaparken açık havanın, esen rüzgârın tadını çıkarın. Siemens BestSound işitme cihazlarının sahip olduğu gelişmiş rüzgâr sesini azaltan teknolojisi sayesinde, artık günlük hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacak.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp