İnneov Selülit

İnneov Selülit :

Selülitten kurtulmak için geliştirilen yeni ürün ile her gün 10 saniyede içeriden etki!

Gelişmiş Nestlé beslenme araştırmaları ve L‘Oréal dermatoloji araştırmaları sonucunda geliştirilen, cildin kapitone görünümünü içeriden düzeltmeye yönelik gıda takviyesi innēov este, suda eritilerek içecek haline getirilen çilek tadında bir pudra.

Derinlemesine işlemiş selüliti düzeltmek için innēov este, drenaj-boşaltma etkisi ve cildi tekrar yapılandırma özelliğiyle selülitin iki kaynağını birden hedef alıyor:

Beslenme ile ilgili ve dermatolojik. innēov este, çift etkili mekanizması sayesinde selülite kaynağında müdahale eden tek ürün. innēov nutrikozmetik‘in yeni ürünü este, innēov Uluslararası Araştırma ve Geliştirme Departmanı Direktörü Patricia Manissier‘in katılımıyla tanıtıldı.

İnceltici etki

Sadece ağız yoluyla alınan çözüm; organizmanın içinde cildin derinlerdeki katmanlara ulaşabilecek aktiflerin yayılmasını sağlıyor. Hücresel mekanizmalar içeriden harekete geçirilince, bütün cilt derinlemesine tekrar düzenleniyor.

İnneov,Kalsiyum + yeşil çay ekstresi + deniz kökenli glükosamin + çam ağacı kabuğu ekstresi selüliti içeriden hedeflemek için etkenlerin görülmemiş özel birleşimi içeriyor. Biyolojik olarak sindirilebilir doğal kaynaklı 4 aktif madde, beslenme uzmanlarıyla belirlenmiş dozlarda alınıyor.

1. Etki: Drenaj ve Boşaltım

Fazlalıkları atmaya ve derinlemesine temizlemeye yardımcı olmak için:

Kalsiyum: Yağların atılmasını sağlamasıyla bilinir. Yağ emilimini sınırlamaya ve fazlalıkların atılmasını kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Yeşil Çay Ekstresi: Yağların yakılmasına ve daha iyi temizlenme için mikrosirkülasyonun hızlanmasına yardımcı olur. Özellikle kan damarlarını koruyucu, güçlü, anti-radikal özellikleri olan polifenol açısından yoğundur.

2. Etki: Cildi Tekrar Yapılandırma

Cildin lif dokusunu güçlendirmek için:

Deniz Kökenli Glükosamin: Cildin lif doku sentezinin hızlanmasına yardımcı olur. Seçilen glükosaminin kaynağı deniz kabuklularının kabuğundan elde edilen “chitin” maddesidir. Ödem giderici özelliği vardır.

Çam Ağacı Kabuğu Ekstresi: 30-50 senedir böcek ilacı veya zararlı otları öldüren ilaçlar kullanılmadan yetiştirilen çam ağaçlarından elde edilmektedir. Lif dokuyu koruyan bir tabakayla etki gösteren güçlü bir bitkisel anti-oksidan inneov, sıkıştırıldığında, sıkıştırılmadan görünen ve dokunulduğunda hassas, ağrılı selülitlerde etkili.

Klinik sonuçlar

25-45 yaş arasında selüliti olan ve siluetlerinde kusurlu bir çizgi bulunan 40 kadın , 14 Beslenme Uzmanı ve 2 Dermatolog tarafından seçilip 3 ay boyunca takip edildi. Bu nedenle ürünün en az 3 ay süre ile kullanılması öneriliyor. Ürün kullanım testi sonucunda 15. günden başlayarak gözle görülür sonuçlar elde edildi. hamile ya da süt veren kadınlar dışında, selülit sorunu bulunan ve sağlığı iyi olan tüm kadınlara yönelik ürün araştırmalarında, 18 ile 50 arasında değişen bir gönüllü grubu esas alındı. Ürünün hiçbir istenmeyen yan etkisine ratlanmadı. İşte Plaseboya (yalancı ilaç) karşı yapılan klinik deneyin sonuçları...

Karın kıvrımında azalma: % - 22

Sıkıştırmayla görünen selülitlerde azalma: % - 30

Sıkıştırmadan görünen selülitlerde azalma: % - 28

Dokunmaya duyarlı, ağrılı selülitlerde azalma: % - 27

Nasıl kullanılıyor?

30 poşetlik ürün, günde 2 kez, yemek sırasında büyük bir bardak suda eritilerek içiliyor.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp