Selülit Kremi Yapımı

Selülit Kremi Yapımı

yaz sorunu olarakta bilinen selülit sorunu ve doğal öneriler ile ilgili bilgileri aşağıdaki makalemizde açıklayıcı olarak bulabilir ve/veya dahası için altta bulunan linke tıklayabilirsiniz...

EV YAPIMI SELÜLİT KREMİ


Kişisel bakım ve kozmetikle ilgili “sihirli ve ucuz formüller” kadınlar arasında kulaktan kulağa hızla yayılıyor. Evde doğal yöntemlerle vücut ve cilt bakımı yapmak, internet sitelerinde dolaşan reçetelerin de yardımıyla yaygınlaşıyor.


Pahalı kozmetik ürünler satın almak yerine badem yağı, zeytinyağı, susam yağı, papatya yağı, salatalık, bal, süt, yumurta, kil gibi bitkisel ve doğal ürünleri kullanarak “selülit kremi”, “yüz maskesi”, “piling” ve “nemlendirici” gibi kozmetik ürünlerini kendisi imal ediyor. Cildini temizlemek için tonik yerine “doğal maden suyu” ya da “gül suyu” kullanıyor. Kuruyan ojesini çöpe atmıyor, içine birkaç damla aseton damlatıp eski haline getiriyor. Kuruyan maskarasını birkaç dakika kaynar suda bekletiyor. Saçını kuaföre boyatmıyor, marketten aldığı boyayla kendisi boyuyor. Fönünü kendisi çekiyor. Saçı düzleştiren ya da bukleler yapan aletler kullanıyor. Manikür-pedikür ve ağda gibi kişisel bakımlar için güzellik salonuna gitmek yerine evde kendisi yapıyor. Orijinal parfüm yerine açık parfüm tüketiyor.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp